خانه بلاگ

بازدید از امکانات مجتمع شهید مهدوی

دکتر تورانی رئیس پژوهشگاه وزارت آموزش و پرورش و آقای رضائیان مدیر عامل صندوق کارآفرینی با حضور در مجتمع آموزشی شهید مهدوی از امکانات این مجتمع از جمله کتابخانه، سالن های ورزشی و دیگر فضاهای آموزشی بازدید کردند.

دانش آموز پایه ششم به مسابقات بسکتبال قهرمانی کشور دعوت شد

شایلی  پور یوسفی دانش آموز پایه ششم ابتدایی مجتمع شهید مهدوی با توجه به عملکرد خوبی که از خود در رقابت های استان تهران نشان داد به رقابت ها ی قهرمانی کشور دعوت شد.

این در حالی است که بازی او از سوی ناظر فدراسیون جهانی بسکتبال(فیبا) نیز مورد تقدیر و تشویق قرار گرفت. شایلی پور یوسفی  هم اکنون کاپیتان تیم مینی بسکتبال استان تهران است.

شروع کلاس های تابستانی مقاطع نهم و دهم

گرمای تابستان هم بهانه ای نشد تا دانش آموزان از فراگیری دانش و درس دور بمانند. روزهایی که دانش آموزان مقاطع نهم و دهم مجتمع شهید مهدوی  با حضور در کلاس های درسی در صدد برآمدند تا به بهترین شکل از روزهای بلند این فصل استفاده کنند. به این صورت با آغاز سال تحصیلی جدید دانش آموزان این مقاطع پیش زمینه خوبی از دروس خود دارند.کلاس های تابستانی شامل دروس پایه،پژوهش و نجوم است. این کلاس از 16تیرماه شروع و تا 15 مردادماه ادامه خواهد داشت.

بازدید فرماندار شمیرانات از مجتمع آموزشی شهید مهدوی

دکتر “سیاوش شهریور” فرماندارشمیرانات با حضور در مجتمع آموزشی شهید مهدوی از امکانات آموزشی و فرهنگی این مجموعه بازدید کردند.

حضور در رصد خانه ماهانی، کتابخانه و سالن های ورزشی مجتمع آموزشی شهید مهدوی از جمله فضاهایی بود که مورد بازدید قرار گرفت.