گزارش تصویری برگزاری مراسم اختتامیه اولین جشنواره دینی، ادبی و هنری ” سجاده های آسمانی “

 

مراسم اختتامیه و اهدای تندیس ها و جوایز جشنواره ” سجاده های آسمانی  با حضور مسئولین آموزش و پرورش ، مسئولین ستاد اقامه نماز تهران ، مدیران و برگزیدگان جشنواره در تاریخ 22 اردیبهشت ماه در مجتمع آموزشی شهید مهدوی برگزار شد.

مراسم با سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت قرآن آغاز گردید . اجرای نمایش سجاده های نور ، برنامه هنری گروه همسرایی تربیتی منطقه یک ، پخش فیلم جشنواره ، سخنرانی آقای خدابنده مدیر محترم منطقه یک آموزش و پرورش ، سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا قندی ریاست محترم ستاد اقامه نماز تهران ، سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا علم الهدی ریاست محترم انجمن اولیا و مربیان مجتمع آموزشی شهید مهدوی ، اهدای تندیس ها و دیپلمهای افتخار و هدیه سفر مشهد به برندگان  و …. از جمله برنامه ها بود. 

–         جشنواره سجاده های آسمانی در چهار بخش نقاشی، خط و خوشنویسی، عکاسی و دلنوشته  در سه گروه دانش آموزان دبستان و دانش آموزان متوسطه  و معلمان و همکاران منطقه یک برگزار شد .

–   تعداد  305 اثر هنری و ادبی از 24 مدرسه منطقه یک در جشنواره شرکت کردند و هیئت داوران پس از بررسی آثار  21 اثر برتر  را شایسته دریافت تندیس معرفی نمودند، همچنین به 43 اثر برگزیده دیپلم افتخار اهدا گردید. در پایان تعداد 8 هدیه سفر مشهد مقدس نیز بین برندگان قرعه کشی شد.

–  پوشش خبری مراسم اختتامیه جشنواره سجاده های اسمانی از سوی شبکه های سیمای جمهوری اسلامی ایران انجام گردید.

–  برای کلیه شرکت کنندگان لوح شرکت در جشنواره صادر و برای مدارس ارسال گردید.

 

اسامی برگزیدگان و تصاویر جشنواره :

 بخش نقاشی

ردیف نام و نام خانوادگی نام مدرسه نوع جایزه
1 مونا مهری متوسطه شوکا تندیس
2 رکسانا قلی زاده شهید مهدوی تندیس
3 مهسا طهرانچی ( دبیر) معلم شهید مهدوی تندیس
4 ریحانه عبدی دبستان صدوقی تندیس
5 مهرو خدادادنیا دبستان آزاده تندیس
6 زینب قائم پناهی دبستان روشنگر تندیس
7 هیربد معانی دبستان دی تندیس
8 امیرعلی فتحی دبستان خواجه نوری تندیس
9 تهمینه جمشید گرجی هنرستان کشفیا تندیس
10 رها پرتو هروی شهید مهدوی دیپلم افتخار
11 پریا حاجی عموی عصار شهید مهدوی دیپلم افتخار
12 عسل زارعی دبستان شهید صدوقی دیپلم افتخار
13 آوین رحیم پور دبستان روشنگر دیپلم افتخار
14 نازنین زهرا اعظمی دبستان شهید صدوقی دیپلم افتخار
15 مرضیه محمودی (دبیر) شهید مهدوی دیپلم افتخار
16 زهرا گل محمدی دبستان آزاده دیپلمافتخار
17 آنیتا خدادادزاده دبستان شناختی تکریم دیپلمافتخار
18 سایا کمالیان دبستان شهید صدوقی دیپلمافتخار
19 ایلیا رضایی دبستان سلام یاسین دیپلمافتخار
20 هلیا اربابی دبستان مهدوی دیپلمافتخار

 

بخش خط و خوشنویسی :

ردیف نام و نام خانوادگی نام مدرسه نوع جایزه
1 علی تاج زاده دبستان امام حسین تندیس
2 نرگس رسولیان دبیرستان سمیه تندیس
3 آیدا شفیعی دبیرستان عفاف تندیس
4 مرضیه شجاعی ( دبیر) دبیر شوکا و امام حسین تندیس
5 آرینا یارقلی شهید مهدوی تندیس
6 مبینا خانعلی دبیرستان حضرت زینب تندیس
7 امین کدخدازاده دبستان امام حسین دیپلم افتخار
8 صبا صفری متوسطه شهید مهدوی دیپلمافتخار
9 پارمیدا کساییان شهید مهدوی دیپلمافتخار
10 ملیکا رجبی متوسطه شهیدمهدوی دیپلمافتخار
11 مریم سهرابی دبیر مدرسه عفاف دیپلم افتخار
12 حمیده رمضانی متوسطه عفاف دیپلمافتخار
13 وحیده توحیدخواه دبیر مدرسه آزاده دیپلمافتخار
14 ملینا رجبی دبستان شهید مهدوی دیپلمافتخار
15 هانا رستمی دبستان شهید مهدوی دیپلمافتخار
16 کیانا باقری متوسطه مهدوی دیپلمافتخار
17 مریم ترکاشوند دبیر مدرسه شوکا دیپلمافتخار
18 مریم کربلایی عفاف لواسانات دیپلمافتخار
19 ابوالفضل حسینی دبستان امام حسین دیپلمافتخار

 

بخش عکاسی :

ردیف نام و نام خانوادگی نام مدرسه نوع جایزه
1 سارا راکی متوسطه وحدت لواسانات تندیس
2 ساره مسیبی متوسطه عفاف لواسانات دیپلم افتخار
3 سارا گل شهید مهدوی دیپلم افتخار
4 موژان مراد سلطانی آیین روشن دیپلم افتخار
5 ثریا افشاری حضرت زینب دیپلم افتخار

 

بخش ادبی ( دلنوشته) :

 

ردیف نام و نام خانوادگی نام مدرسه نوع جایزه
1 فروردین احمدی جم هفتم تیر تندیس
2 بردیا هوشیاری دبستان رشد 1 تندیس
3 هانیه نظام آبادی متوسطه حضرت زینب تندیس
4 معصومه ایجادی دبستان روشنگر تندیس
5 آناهیتا انصاری شهید مهدوی تندیس
6 زینب جاوید دبستان روشنگر دیپلم افتخار
7

8

یاس اسدزاده

پانیذ پروین روحانی

شهید مهدوی

شهید مهدوی

دیپلم افتخار

دیپلم افتخار

9 امیر محمد صفری دبستان خواجه نوری دیپلم افتخار
10 نرگس رسولیان متوسطه سمیه دیپلم افتخار
11 مبینا رهبر متوسطه سما 1 دیپلم افتخار
12 ریحانه ابراهیمی متوسطه هفتم تیر دیپلم افتخار
13 فاطمه سادات حقایقی دبستان روشنگر دیپلم افتخار
14 پرنیان پور زاهد متوسطه مهدوی دیپلم افتخار
15 زینب اسدی دبستان روشنگر دیپلم افتخار
16 محمد عرفان رشیدی دبستان رشد 1 دیپلم افتخار
17 ترنم توکلی متوسطه مهدوی دیپلم افتخار
18 حدیثه مرادی دبستان حضرت معصومه دیپلم افتخار
19 هلیا دماوندی نیا دبستان روشنگر دیپلم افتخار
20 هلیا ورمه رضایی متوسطه روشنگر دیپلم افتخار
21 هدیه پشابادی شهدای هفتم تیر دیپلم افتخار

برندگان سفر به مشهد مقدس:

نرگس رسولیان –معصومه ایجادی – آیدا شفیعی – مهسا طهرانچی – آناهیتا انصاری – مبینا خانعلی – مهرو خداداد نیا – فروردین احمدی جم –

 

گالری عکس جشنواره سجاده های آسمانی

3