اطلاعیه گروه زبان فرانسه
برگزاری کلاس آمادگی آزمون فرانسه” دلف پریم”برای دانش آموزان پایه های سوم، چهارم، پنجم و ششم مقطع دبستان و مدرسه بین الملل

به اطلاع می رساند بنا به در خواست جمعی از اولیا دانش آموزان مقطع دبستان و مدرسه بین الملل جهت شرکت دختران عزیزمان در آزمون دلف پریم (فرانسه)، مجتمع آموزشی شهید مهدوی اقدام به برگزاری کلاس آمادگی این آزمون نموده است. ابتدا از دانش آموزان داوطلب، آزمون تعیین سطح گرفته می شود و نتیجه آن به اولیا ابلاغ می گردد. هر دانش آموز با در نظر گرفتن سطح زبانی خود می تواند در کلاس مناسب شرکت کند. حداکثر تعداد دانش آموزان در این کلاس ها 10 نفر خواهد بود و متقاضیان میتوانند برای ثبت نام به دفتر گروه فرانسه واقع در گالری مجتمع ( داخلی 154) مراجعه نمایند.

زمان آزمون: پنجشنبه 3 و جمعه 4 تیر ماه 1395
مکان آزمون : مرکز زبان فرانسه تهران

زمان برگزاری کلاس: پنجشنبه ها، از 26 فروردین ماه الی 27 خرداد ماه
ساعت و هزینه کلاس متعاقبا اعلام می گردد

آزمون زبان فرانسه
دلف پریم
DELF Prim

آزمون “دلف پریم” در 3 سطح برگزار می شود:
A1.1, A1, A2
دانش آموزان بین سنین 8 تا 12 سال می توانند در این آزمون شرکت کنند.
این آزمون شامل 4 مهارت شنیداری، خواندن و درک مطلب، نوشتاری و گفتاری است.
آزمون طی دو مرحله در دو روز برگزار می شود. یک روز آزمون شفاهی انجام می شود که به صورت فردی است و روز دیگر آزمون گروهی است که شامل سه مهارت دیگر است.
نمره کل آزمون 100 است و هر کدام از این چهار مهارت 25 نمره دارند. داوطلبی که در این آزمون شرکت می کند بایستی حداقل 50 نمره از 100 نمره را کسب کند تا به وی مدرک دلف داده شود و همچنین نباید درهر مهارت کمتر از 5 نمره بگیرد.
آزمون “دلف پریم” بین المللی است و اعتبار مدرک آن دائمی می باشد.
این آزمون هر ساله 2بار در “مرکز زبان فرانسه تهران” برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *