خانه بلاگ

برگزاری اولین جلسه کمیته راهبردی سلامت

اولین جلسه کمیته راهبردی سلامت مجتمع آموزشی شهید مهدوی با حضور جمعی از اولیای فعال در حوزه پزشکی،متخصصان حوزه پزشکی،مدیران مجتمع و مربیان بهداشت و با هدف مشاوره برنامه ریزی سالانه واحد سلامت، طراحی سامانه جامع سلامت، حفظ و ارتقاء سلامت عمومی دانش آموزان و کارکنان،شناسایی، ارزیابی و کنترل عوامل زیان آور بر سلامت، کاهش و کنترل آسیبها و بیماریها، تلاش در راستای تامین بالاترین سطح سلامت دانش آموزان و ارتقاء و گسترش فرهنگ سلامت در بین دانش آموزان وکارکنان در روز سه شنبه مورخ 98/02/31 برگزار شد.

معرفی برنامه آموزشی دیپلم بین المللی مجتمع آموزشی شهید مهدوی

معرفی برنامه آموزشی دیپلم بین المللی، مجتمع آموزشی شهید مهدوی

International Baccalaureate Diploma Program

at Shahid Mahdavi Educational Foundation

فرصت های بی نظیری برای ادامه تحصیل در دانشگاه معتبر جهان

DP یا برنامه آموزشی دیپلم بین المللی، آموزشی است همه جانبه، مفهوم محور برای ورود به دنیای پیچیده و چالش برانگیز قرن بیست و یکم (امروز)

DP یا همان آموزشی دیپلم بین المللی ، آموزشی است دوساله با پایه های 11 و12 دبیرستان برای دوره آمادگی کامل برای ورود به معتبرترین دانشگاه های جهان

DP دانش آموزان را به زبان علم روز آشنا می کنند تا بتوانند در عرصه های بین المللی بدرخشند و در هر نقطه ای از جهان قادر باشند با سربلندی هویت خودشان را حفظ و را های تعامل با سایر شهروندان جهان را بیابند و سهمی موثر در ساختن جهان پیشرو بر عهده بگیرند.

برنامه درسی دیپلم بین المللی (DP)  به عنوان آخرین بخش برنامه آموزش IB  برنامه ای است چالشی، کاملا کیفی و پرمحتوا که از شش حوزه درسی زیر تشکیل شده است.

1و2 زبان های 1 و2، آموزش زبان آکادمیک تا مرحله کسب توانایی های لازم برای انجام پژوهش و نوشتن مقاله های علمی تا مرز 4000 لغت همه ی فاکتور ها و دستاوردهای لازم را برای حضور در عرصه های علمی بین المللی در برداشته باشد.

3 علوم اجتماعی شامل؛ اقتصاد ، مدیریت بازرگانی و روانشناسی

4- علوم پایه شامل؛ زیست شناسی، شیمی، کامپیوتر، فیزیک و تئوری های دانش

5 ریاضیات (تجزیه و تحلیل و کاربرد)

6- هنر شامل؛ هنرهای تجسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس های زیر مراجعه فرمایید.

نشانی مجتمع آموزشی شهید مهدوی :خیابان شهیدسرلشکرفلاحی (زعفرانیه)، خیابان شهید اعجازی، کوچه زنبق، کوچه مینا

تلفن: 22435550

 

مراسم افطاری دانش آموزان متوسطه 1

به مناسبت ماه مبارک رمضان، مراسم افطاری دانش آموزان در 98/2/24 در مقطع متوسطه 1از مجتمع شهید مهدوی برگزار گردید. دانش آموزان پیش از افطار به دعای روح بخش توسل گوش سپردند.