خانه بلاگ

ارزیابی سطح علمی دانش آموزان پایه هفتم وهشتم براسا س آزمون های(advance)

براساس جلسات مدون و مصوب مجموعه آموزشی شهید مهدوی، اساس و شالوده کلاس های پیشرفته (advance) در پایه هفتم و هشتم (متوسطه یک) چیده شد و دراین خصوص تصمیم سازی های نهایی صورت گرفت.

برهمین اساس برای شروع آغاز سال تحصیلی با برگزاری آزمون کاملا محتوایی و موضوع محور از پایه چهارم ابتدایی تا پایه تحصیلی فعلی دانش آموزان ارزیابی شدند.

متعاقبا نتایج آزمون مذکور به صورت ارزشیابی کیفی با نگاه ضوع محور به اطلاع اولیا محترم خواهد رسید. این در حالی است که جهت ترمیم نقاط ضعف احتمالی دانش آموزان از تاریخ 98/6/2 لغایت 98/6/13 کلاس های موضوع محور در درس ریاضی با حضور اساتید مجربی برگزار خواهد شد.

موفقیت دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید مهدوی در کسب رتبه های برتر کنکور سال 98

نتایج اولیه کنکور 98 اعلام گردید.این در حالی است که دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید مهدوی موفق به کسب رتبه های برتر دراین آزمون بزرگ شدند.

کسب این موفقیت را به دبیران، مشاوران ،همکاران ، خانواده های محترم و دانش اموزان تبریک می گوییم.توفیقات روز افزون ایشان را از درگاه خداوند منان خواستاریم.

برپایی نمایشگاه پروژه های زمین شناسی دانش آموزان پایه نهم

در حاشیه  پایان کلاس های تابستانی مقطع متوسطه 2 که از 16 تیرماه به مدت یک ماه برگزار گردید، دانش آموزان پایه نهم نمایشگاه پروژه های زمین شناسی را برپا کردند.

پایان کلاس های تابستانی مقطع متوسطه 2پایه نهم و دهم

کلاس های تابستانی مقطع متوسطه دو( پایه نهم و دهم ) که از 16 تیرماه آغاز شده بود، پس از گذشت یک ماه به پایان رسید. دراین دوره از کلاس ها دانش آموزان دروس پایه،پژوهش و نجوم را در برنامه خود داشتند. به این ترتیب دانش آموزان پس از پایان کلاس های تابستانی در آزمون های ویژه این دوره نیز شرکت کردند.

دانش آموزان پایه نهم و دهم با پشت سر گذاشتن این کلاس ها پیش زمینه خوبی از دروس خود در سال تحصیلی جدید خواهند داشت.