خانم محبوبه سلطان زاده، نویسنده طنز نویسی است که دوازده سال است به طور حرفه ای به نوشتن مشغول است، وی متولد سال 1342 و فارغ التحصیل در سه رشته؛ علوم تربیتی، گرافیک و فیلم سازی است. از خانم سلطان زاده تاکنون 13 عنوان کتاب مانند : «خنده های بی صدا»، «متل و متلک»، «اقامتی کوتاه در کره زمین»، «طنز فیلسوفانه»، «الاغ قلقلکی»، « ربات ها گریه می کنند»، «متلستان» و … منتشر شده است.

ایشان روز چهارشنبه مورخ یکم بهمن ماه ، مهمان دانش آموزان مقطع دبستان مجتمع بودند و برای دانش آموزان در مورد اینکه چطور شد که به نویسندگی طنز روی آوردند، توضیح داده و از مراحل داستان نویسی و اینکه چگونه می توانیم یک داستان خوب بنویسیم صحبت کردند. هم چنین ایشان دانش آموزان را تشویق کردند در موقعیت هایی که ناراحت یا عصبانی هستند به جای غر زدن، فریاد زدن و … احساساتشان را بنویسند و در آخر به برترین کتابخوانهای دبستان کتابهای خودشان را هدیه دادند.

دانش آموزان برتر کتابخوانی این دوره در پایه ششم: هانا عباسیان، در کلاس پنجم: آوا خلیلی و در پایه چهارم پریا جهادی ،آسمان شاهسوند و نیکا هوشمندی منش و در پایه سوم، هانا سمنانی و مارال سامع شناخته شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *