آموزش مجازی:

در راستای طرح هوشمند سازی مدارس و استفاده از سیستم های نوین آموزشی ، تمامی کلاس های درسی  مجتمع آموزشی شهید مهدوی به سیستم های هوشمند مجهز گردیده اند . همچنین تمامی دبیران مجتمع آموزشی شهید مهدوی آموزش های لازم را جهت تولید محتوای آموزشی با استفاده از نرم افزار های مختلف کسب نموده اند.

دبیران تولید محتوای درسی خود را در کلاس ها با استفاده از ابزارهای الکترونیک ( تخته هوشمند و ویدئو پرژکتور ) ارائه می نمایند و این محتوای درسی همان روز بر روی سایت مدرسه در دسترس دانش آموزان قرار می گیرد تا بتوانند استفاده ی لازم و بهره ی کافی را از آن ببرند.

تکالیف دانش آموزان از طریق سایت  در قسمت تالار اخبار هر درس ، در پایان هر روز به آنها اطلاع رسانی مجدد می گردد .

آزمون های آنلاین هفتگی و ماهانه به دانش آموزان کمک می کند تا فرصت بیشتری برای محک زدن دانسته های خود داشته باشند و بلافاصله پس از آزمون ، کارنامه و کلید آزمون در اختیار آنها قرار می گیرد . اگر پس از مطالعه ی کلید آزمون دانش آموزان در حل مسائل مشکل داشته باشند از طریق تالار گفتگو و یا پیام گذاشتن از طریق سایت مجتمع می توانند اشکالات خود را رفع نمایند.

تمرین های آنلاین که بر روی سایت مدرسه قرار می گیرد به دانش آموزان در کسب مهارت در حل مسئله کمک بسیار زیادی می نماید علاوه بر آنکه در استفاده از کاغذ و هدر رفت سرمایه های ملی نیز تمرین آنلاین و آزمون های آنلاین می تواند کمک بسیار بزرگی باشد

آزمایشگاه های مجازی که در کلاس های درسی ارائه می گردد امکان آزمایش تمامی قسمت های درسی بدون هیچگونه خطر برای دانش آموزان را به سیستم آموزشی ارائه کرده است.

علاوه بر آن آزمایشگاه های آنلاین نیز دانش آموزان را در امر پزوهش و تحقیق از طریق سایت مدرسه تشویق و ترغیب می نماید.

بازی با ریاضی ، انیمیشن های آموزشی نیز در مقطع دبستان از طریق سایت در دسترس دانش آموزان قرار می گیرد و دبیران از طریق این ابزار ها و فن آوری ها مطالب را ساده تر به دانش آموزان یاد می دهند .

ارائه کارنامه های آزمون های کلاسی، کارنامه سالانه ، نمونه سئوالات ، برنامه های هفتگی، دفتر مطالعاتی دانش آموزان و تمامی امکانات آموزشی که در گذشته از طریق سنتی و کاغذی شکل می گرفت، اکنون در سایت آموزش مجازی مجتمع آموزشی شهید مهدوی به صورت هوشمند و با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های فن آوری اطلاعات روز دنیا در حال انجام می باشد.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *